Į kaimą seneliui, t.y. ačiū internetams

Įrašas bus trumpas ir visai man nebūdingas, nes visai nė jokučiuko deficito ir skolos jame nebus. Anei palūkanų. Anei “pavoktų pencijų”. Anei jokios kitos “teisibės”  (užtat kitą savaitę šekit dviejų dalių kantatą “Apie “praskolytą” Lietuvą”)

Internetai ir garbinga internetų reikalų komisija davė internetinį medalį, skambantį labai skambiai. Buvo labai, visai ir kitaip netikėta be jokio apsimetimo. Kažkur, matyt, praleidau straipsnius, kur, kaip mane informavo post factum, jau buvo aprašyta, kad mudvi su ministre Vėsaite dėl apdovanojimo galynėjamės, nors ministrė turbūt į amžiaus žmogų internetuose galėtų ramiai taikytis.

Nuostabu, bet ir smagu, kad prie visų nuostabiai išradingų, puikių ir retsykiais net neįtikėtinų puslapių, projektų, produktų ir idėjų internetuose, daug žmonių dar domisi ir gyvenimo nuobodybe vardu (ekonominė) politika, kur nemažai (burta)žodžių ir visai nėra vaizdų (deja, bet piešimas mokykloje visada buvo vienintelis dalykas, su kuriuo turėjau problemų ir niekada jau neišmoksiu piešti gražių kačiukų ir saulėlydžių…)

Tokiais atvejais yra gana sunku kažkaip normaliai padėkoti, nes visada yra rizika įsipinti taip, kaip karininkas įsipynė į prakalbą apie karo lauko paštą Šveiko nuotykiuose.

Lengviausia paslėpti emociją po “grammy’išku” “ačiū mamai, tėtei, Jėzui Kristui ir rokenrolui”. Aš turėčiau padėkoti eilei Lietuvos veikėjų – jeigu jie nezaunytų, tai ir man nebūtų ko plėtotis. Bet nedėkosiu, nes geriau jau jie nezaunytų.

Galvojau, ar, jeigu būčiau nutuokus ką anksčiau, nei man parašė organizatorių atstovė Raminta, būčiau sugebėjus sumąstyti kokią “prakalbą”. Nebūčiau. Tai vistiek, kad ir ketinau vakar bent post factum kažkaip rišliau padėkoti, viskas išskyrus nuoširdų “ačiū” atrodo kažkaip “pastatytai”. Tad ačiū visiems.

 

About ...

http://lt.wikipedia.org/wiki/Ingrida_Šimonytė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

14 Comments

 1. Edvardas
  Posted balandžio 20, 2013 at 6:59 pm | Permalink

  Ačiū, kad esi. Toks nepakartojamas ačiū, kad esi tokia nepakartojama… Sorry už banalumą… 🙂

  • Posted balandžio 21, 2013 at 12:12 pm | Permalink

   Together sorry, kaip sakė vienas “anglakalbis” 🙂

   • Smile
    Posted balandžio 22, 2013 at 7:59 am | Permalink

    Jėzau, ponia Ingrida, Jūs net atsakyme į atsakymą sugebate žiebti tiesiai į dešimtuką 😀
    Greičiau duokit tą savo ilgesnį straipsnį, nes jau pavargau kasdien Jūsų popo po kelis kartus atsidarinėti ir nieko nerasti.

    • Posted balandžio 22, 2013 at 8:56 am | Permalink

     Prašom. Gal dar kokį posmą turit, kurį reiktų paplėtoti. Kol kas turiu dar 4 ir priedainį 🙂

     • Smile
      Posted balandžio 22, 2013 at 9:15 am | Permalink

      yes!!!

 2. Tomas
  Posted balandžio 20, 2013 at 9:00 pm | Permalink

  Sveikinu su apdovanojimu 🙂 Taip pat norėčiau jums užduoti vieną klausimą 🙂

  2009 metais buvo priimtas vyriausybės nutarimas, kad studentų paskolas galės grąžinti ir darbdaviai – http://www.lrv.lt/naujienos/posedziu-sprendimai/?nid=4964

  Jeigu darbdavys grąžina darbuotojo studijų paskolą valstybiniam studijų fondui arba bankui (iš kurio buvo paimta valstybės remiama paskola), ar tai yra laikoma darbuotojo pajamomis natūra?

  Esu dirbantis studentas ir norėčiau, kad vietoj dalies atlyginimo darbdavys grąžintų mano paimtą paskolą studijoms, tačiau tiek įmonės buhalterė, tiek VMI, tai laiko pajamomis natūra, nes GPM įstatyme liko nuostata, kad pajamomis natūra nepripažįstama tik tiesiogiai mokymo įstaigoms sumokėjus už gyventojo mokymą, o šiuo atveju darbdavys sumoka arba valstybiniam studijų fondui arba bankui.

  • Posted balandžio 21, 2013 at 12:29 pm | Permalink

   Dėkoju.
   Klausimo klausimu, turiu pasakyti, kad ir VMI teisi, ir buhalterė teisi. Taip parašyta įstatyme. Įstatymo redakcija, tiesa, yra ankstesnė nei aukštojo mokslo reformos dokumentai. Tad tai, atrodo, yra “praslenkimo laike” pasekmė.
   VMI, nei buhalterė čia jau niekuo nebepadės. Čia padėti gali tik institucija, turinti įgaliojimus inicijuoti įstatymo pataisas – Finansų ministerija, į kurią siūlyčiau kreiptis, išdėstant šią problemą. Kadangi tokių problemų, kai mokesčių įstatymai kiek atsilieka nuo kitų gyvenimo pokyčių pasitaiko nuolat, mano darbo FM metu į visas tokias problemas žiūrėdavome atviromis akimis ir, esant reikalui, inicijuodavome įstatymo pataisas. Jeigu pataisas inicijuoti atrodydavo netikslinga, visada stengdavomės išdėstyti savo požiūri ir argumentus. Šiuo atveju niekaip nesugalvoju, kodėl to reikalo neturėtų būti, nes padėtis gana nelogiška. O ir aktuali gali būti ne vienam.
   Žinoma, tai kiek užtruks. Bet nieko nedarymas ir piktinimasis “durnais įstatymais” užtruks dar ilgiau, o rezultatas bus lygus 0.
   Dar yra kita alternatyva – kreiptis į Seimo narį, kurie irgi turi iniciatyvos teisę ir galėtų su FM pagalba parengti ir įregistruoti įstatymo pataisą. Bet ji gali pasimest krūvoj projektų, kurių Seimo nariai registruoja begales.
   Na, dar galima parašus rinkti ir teikti peticiją. Bet čia jau gal labai sudėtingas kelias 🙂

 3. Šimonis :)
  Posted balandžio 21, 2013 at 6:03 am | Permalink

  Manyčiau, jog ta proga, per daug nesipinant į Šveikiškas prakalbas, derėtų ir Jūsų gerbėjams Jums padėkoti, kad dalis Jūsų “gyvuoja” virtualioje erdvėje.
  Širdingas Ačiū ir rokenroliški sveikinimai nugalėjus “žūtbūtinėje” kovoje. 🙂

 4. Nesvarbu
  Posted balandžio 21, 2013 at 8:37 pm | Permalink

  ..daug zmoniu dar domisi socialine ekonomika. Sprinter tyrimai: jei turi daug pinigu, tiki Nauseda, jei mazai – A.Maldeikiene.
  Jei ne paslaptis kas ka ir kur rinko, busiu praleides?

 5. Nesvarbu
  Posted balandžio 22, 2013 at 9:23 am | Permalink

  MIF’o studentai bus pasistenge. Kaip dabar madinga sakyti patroline.. Ka reikia neatsilikt ir prisidet prie sveikinimu..

 6. Posted balandžio 22, 2013 at 7:41 pm | Permalink

  Lofte visi mes klykėme iš džiaugsmo, panašiai kaip kokiam rockstarui užlipus scenon 🙂 Tas apdovanojimas tik iš dalies atspindi, kaip žmonėms yra atsibodę kretinai, spouting various nonsense ir kaip Jūsų požiūris ir sugebėjimai yra mums visiems kaip grynas oras 🙂

 7. Ren
  Posted balandžio 23, 2013 at 11:01 am | Permalink

  Labai ačiū, už jūsų darbus ir už tai, kad rašote. Ir už galimybę paklausti ir gauti atsakymą irgi ačiū. (Dar nepaklausiau, bet paklausiu).

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
*

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos